تعطیلی ، تفریح نکات ایمنی اتومبیل موتور

تعطیلی ، تفریح: نکات ایمنی اتومبیل موتور مطمئن ماشین صاعقه حوادث ایمنی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حواشی خواننده ای که مهمان «دورهمی» شد!

به گزارش بانی فیلم، گروه تلویزیون: یکی از حواشی ای که در هفته جاری نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را در اینترنت به خود جلب کرد، ماجرای پلی بک یک خواننده در کنسرت ب

حواشی خواننده ای که مهمان «دورهمی» شد!

حواشی خواننده ای که مهمان «دورهمی» شد!

عبارات مهم : مهمان

به گزارش بانی فیلم، گروه تلویزیون: یکی از حواشی ای که در هفته جاری نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را در اینترنت به خود جلب کرد، ماجرای پلی بک یک خواننده در کنسرت بود که از قضا این خواننده جوان روزگاری مهمان یک برنامه پرمخاطب تلویزیونی بود!

قطعا همه از ماجرای اتهام دزدی ادبی و پلی بک در کنسرت این خواننده جوان باخبرند. ولی توصیه جالب این است که زمانی که او در برنامه «دورهمی» به عنوان مهمان حضور پیدا کرد هم خیلی ها اتهام دریافت پول به وسیله یکی از عوامل برنامه را از جانب این خواننده وارد دانستند. ما در جایگاه قضاوت قرار نداریم و نمی توانیم این عنوان را اثبات و یا رد کنیم. تنها می توانیم از مدیران رسانه ملی بخواهیم که قدری نظارت دقیق تری روی برنامه ها و مهمانانی که دعوت می شوند، داشته باشند. آیا که این رسانه تا حدودی قابل اعتماد مردم است و هر آنچه که در آن بیان شود را باور می کنند. پیش از این هم جهت برنامه ای مثل «ماه عسل» مشکلاتی از این دست در زمینه حضور بعضی مهمان ها پیش امده بود. از این رو بد نیست که نظارت دقیق تر و سنجیده تری روی آثاری که از این رسانه پخش می شود، داشته باشند و به خصوص در برنامه های پربیننده اش از مهمانانی که بعدها درگیر حواشی می شوند، دعوت نکنند تا عملکرد این رسانه هم زیر پرسش برود!

حواشی خواننده ای که مهمان «دورهمی» شد!

واژه های کلیدی: مهمان | کنسرت | برنامه | خواننده | مدیران رسانه ملی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz