تعطیلی ، تفریح نکات ایمنی اتومبیل موتور

تعطیلی ، تفریح: نکات ایمنی اتومبیل موتور مطمئن ماشین صاعقه حوادث ایمنی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تیغ تیز اتهامی قدیمی بر گردن «وودی آلن»

ربکا هال و تیموتی شلمی بازیگران فیلم تازه وودی آلن دستمزدشان را به خیریه بخشیدند.

تیغ تیز اتهامی قدیمی بر گردن «وودی آلن»

تیغ تیز اتهامی قدیمی بر گردن «وودی آلن»

عبارات مهم : اخبار

ربکا هال و تیموتی شلمی بازیگران فیلم تازه وودی آلن دستمزدشان را به خیریه بخشیدند.

به گزارش خبرآنلاین، تیموتی شلمی و ربکا هال بازیگران فیلم تازه وودی آلن با عنوان «روزی بارانی در نیویورک» (A Rainy Day in New York) نیز به جمع حامیان جنبش «Time’s Up» پیوستند. آن ها در اعتراض به اتهامات وارد شده است به وودی راجع به آزار جنسی دیلان فارو دستمزد خود از بازی در فیلم این کارگردان مشهور را به جنبش حمایت از زنان برابر آزار جنسی اهدا کردند.

ربکا هال که پیش از این نیز در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» با وودی آلن همکاری کرده بود در این باره گفت: «هفت ماه پیش جهت بازی در فیلم تازه آلن قرارداد بستم، با این حال احساس می کردم که با این کار در نادیده گرفتن و خاموش کردن صدای زن دیگری گام برداشته ام.»

در همین راستا تیموتی شلمی نیز به جمع بازیگرانی پیوست که آشکارا وودی آلن را محکوم می کنند. شلمی بازیگر جوان ۲۲ ساله در جریان مراسم جوایز گلدن گلوب نیز در حمایت از جنبش گام برداشته بود. او در مراسم گلدن گلوب جهت بازی در فیلم «مرا با نام خودت صدا بزن» نامزد جایزه عالی ترین بازیگر مرد بود.

ماجرای اتهام دیلن فارو علیه وودی آلن عنوان تازه ای نیست و نزدیک به یک دهه پیش مطرح شد. این ماجرا چند ماه پیش منشتر شدن مطلبی از سوی فارو در روزنامه لس آنجلس تایمز دوباره به صدر اخبار راه پیدا کرد. وودی آلن از شروع تمام ادعاهای دیلن فارو را رد کرده است.

شلمی دوشنبه در اینستاگرام در این باره نوشت: «در طول وقت چیزهای بسیاری آموختم. اینکه یک نقش خوب تنها علت جهت پذیرفتن کار نیست. این عنوان با گذر وقت و تولد جنبشی جهت آخر دادن به بی عدالتی، نابرابری و بالاتر از همه آخر دادن به سکوت برایم بیش از پیش آشکار شد.»

پیش از این نیز گرتا گرویگ و میرا سوروینو جهت بازی در فیلم های وودی آلن ابراز تاسف کرده بودند.

تیغ تیز اتهامی قدیمی بر گردن «وودی آلن»

واژه های کلیدی: اخبار | بازیگر | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz